Bútormatrica fa textúrával

Kérdezzen a termékről
Bútormatrica fa textúrával
a nagyításhoz vigye az egeret a fénykép fölé
Rendelés:
Válassza ki a termék paramétereit:

50x100 cm

50x100 cm 65x130 cm 75x150 cm
x  HUF
Kosárba
A megrendelésének küldés dátuma:

Bútormatrica fa textúrával egy természetes hatású, tapintható fa erezetet utánzó öntapadós bevonat, amely matt felülettel és finoman érezhető barázdákkal ad fa hatást bútoroknak. A matt monomer fólia vizuálisan csökkenti a tükröződést és a szemnek kellemes, puha tompa fényességet ad, miközben a textúra meleg, fából készült felület érzetét kelti. A téglalap alakú fóliaszeletek szélét precízen vágva lehet felhelyezni, a sötétebb erezetek mélységet adnak a frontoknak, a világosabb tónusok pedig frissítik a helyiség hangulatát.

Helyiségek és stílusok

Ez a bútormatrica jól illik skandináv, minimál és modern ipari belsőterekhez, ahol a természetes textúra meleg kontrasztot képez a fém és beton felületekkel. Kiváló választás konyha- és fürdőszekrények, komódok és gardróbfrontok felújításához, ahol a fahatás optikailag otthonosabbá és rendezettebbé teszi a teret. A matt felület diszkrét, kifinomult hatást kelt nappaliban vagy hálószobában is, így bármelyik helyiségben harmonikusan olvad be a meglévő bútorok közé.

Műszaki előnyök és funkcionalitás

  • Öntapadós kialakítás: Nem igényel külön ragasztót, a fólia önálló felszerelésre előkészített, így leegyszerűsíti a felújítási munkát és csökkenti a szerelési időt.
  • Anyag és felület: Matt monomer fólia, amely csökkenti a fényvisszaverődést és takaráskor kevésbé látszanak az ujjlenyomatok.
  • Méretek és forma: Téglalap alakban elérhető 50x100 cm, 65x130 cm és 75x150 cm méretekben, amelyek különböző méretű frontokhoz és oldallapokhoz alkalmazkodnak.
  • Tartósság és vastagság: Nagy anyagvastagság és tartósság a mindennapos használat ellen, így a fólia hosszabb ideig megőrzi szerkezetét és megjelenését.
  • Könnyű felhelyezés: A termék előkészített a felhasználó általi gyors felhelyezésre, ami csökkenti a szakembert igénylő munkálatokat és lehetővé teszi a precíz illesztést a bútor élein.

Termékméretek

FÓLIA TÍPUSA: öntapadós

ALAK: téglalap alakú

MÉRETEK: 50x100 cm, 65x130 cm, 75x150 cm

ANYAG: matt monomer fólia

FELSZERELÉS: önálló felszerelésre előkészített termék

Termékjellemzők

- Modern, kiváló minőségű nyomtatási technológia

- Matt felület, amely megszünteti a fényvisszaverődést

- Rendkívül egyszerű felhelyezés (nem igényel plusz ragasztót)

- Ideális szekrényfrontokra, komódokra és szekrényoldalakra

- Nagy anyagvastagság és tartósság

 

 

Gyakran ismételt kérdések (GYIK)

K: Hogyan történik a felszerelés, szükséges-e külön ragasztó?
V: A termék öntapadós fóliaként készül, így külön ragasztó nem szükséges. Előre előkészített az önálló felszerelésre, ezért a felhelyezés egyszerű, a matt felület pedig csökkenti a fényvisszaverődést a kész felületen.

K: Milyen méretek közül választhatok, és alkalmas-e különböző bútorfrontokra?
V: A kínálatban téglalap alakú fóliák találhatók, elérhető méretek: 50x100 cm, 65x130 cm és 75x150 cm. Ezek a méretek ideálisak lehetnek szekrényfrontokra, komódokra és szekrényoldalakra, de mindig mérje le a felületet felszerelés előtt a pontos illeszkedéshez.

K: Mennyire tartós az anyag, alkalmas-e gyakori használatú bútorokra?
V: A fólia matt monomer anyagból készült, nagy anyagvastagsággal és tartóssággal jellemezhető, továbbá modern, kiváló minőségű nyomtatási technológiával készül. Ezek a jellemzők jó kopásállóságra utalnak, ezért lakberendezési felületeken, gyakori használat mellett is megfelelő választás lehet.

K: Hogyan kell ápolni és tisztán tartani a Bútormatrica fa textúrával felületét?
V: A matt felület csökkenti a csillogást, az ápolás során érdemes kerülni az erős dörzsölést és az agresszív, maró hatású vegyszereket, hogy megőrizze a fólia megjelenését és tartósságát.